Завдяки товарам з інтернет-магазину BeActive, спорт стає доступним для широкої аудиторії споживачів. Це можливо завдяки прямим поставкам продукції від виробників, за рахунок чого є можливість сформувати найпривабливішу вартість виробів на українському ринку.

Вигідні покупки в інтернет-магазині BeActive


Асортимент продукції включає спортивний інвентар обладнання та аксесуари різних цінових категорій. Продукція для дорослих та дітей призначена для професійних та аматорських тренувань вдома, в офісі. Своїм клієнтам інтернет-магазин пропонує найвигідніші умови співпраці:

  • офіційна гарантія продукції до трьох років;
  • 14 днів для перевірки продукції;
  • обмін чи повернення товару, якщо він не відповідає замовленню;
  • відправлення продукції з Івано-Франківської області компанією "Нова пошта";
  • можливість оплати при отриманні.

Інтернет-магазин не співпрацює із посередниками. Всі товари з каталогу закуповуються безпосередньо від виробника, що гарантує оригінальність виробів, а також найвигіднішу вартість в Україні.

Компанія понад 5 років присутня на ринку, що дозволило сформувати відмінний каталог товарів, орієнтуючись на запити та потреби покупців. Асортимент підходить для користувачів з різним рівнем спортивної підготовки, тому кожен покупець зможе вибрати товар для себе і для своїх близьких.

Спортивний інвентар та тренажери за доступними цінами


На сайті представлений базовий спортивний інвентар та тренажери, які допоможуть сформувати повноцінний зал для занять вдома або на роботі: гантелі, силові лави, стійки, бігові доріжки. Також є орбітреки та велотренажери, які можна використовувати вдома в умовах обмеженого вільного простору.

Продукція провідних європейських виробників має солідний запас міцності, тому підходить для тренувань великої кількості користувачів. За рахунок стильного дизайну вироби органічно впишуться в інтер'єр житлового приміщення, офісу або спортивного залу. У каталозі також представлено чимало моделей, які компактно складаються для зберігання, що дозволить зручно зберігати обладнання в період, коли воно не задіяне.

Дитячі товари для активних ігор


Фізична активність корисна для розвитку дитини. Щоб організувати корисне та захоплююче дозвілля дітей та підлітків, в інтернет-магазині представлені батути, скеледроми, гойдалки та гірки. Продукція призначена для домашнього використання, а також дошкільних закладів, розважальних центрів.

Для виробництва виробів використовуються безпечні гіпоалергенні матеріали, що дозволяє використовувати товари для облаштування ігрових зон. Всі вироби однаково підходять для експлуатації в приміщенні та на вулиці, будучи стійкими до впливу УФ-випромінювання, опадів та температурних перепадів. Приємним доповненням є яскравий стильний дизайн, який подобається всім маленьким користувачам без винятку.

Великою перевагою продукції з інтернет-магазину є дійсно доступна вартість спортивного обладнання та інвентарю. Це чудові вироби для власного користування, а також як подарунки близьким, родичам та друзям. Крім товарів чудової якості, інтернет-магазин також пропонує відмінний сервіс, завдяки чому кожна покупка принесе винятково позитивні емоції та враження.